Ми живемо в епоху інформаційних технологій, які
увійшли у життя кожного з нас. Кожний шостий житель Землі регулярно працює у
Всесвітній мережі, а в розвинутих країнах її колапс може призвести до колапсу
цивілізації. Сьогодні електронною павутиною користується кожен п'ятий
українець. Розвиток сучасної глобальної мережі Інтернет дав поштовх у розвитку
різного виду страхів для дітей та їхніх батьків. Дорослі, не завжди маючи
досвід спілкування в мережі, щонайменше, стривожені доступом своїх дітей до
цієї «темної та страшної мережі»
Сучасність вимагає як від дорослих, так і від дітей
щоденної праці в мережі Інтернет.
Інтернет-технології стали природною складовою життя дітей і сучасної молоді. Комп′ютер є не тільки розвагою, але й засобом спілкування, самовираження та розвитку особистості. Самостійне пізнання інформаційного світу дозволяє розширити коло інтересів дитини і сприяє її додатковій освіті, спонукає до кмітливості, привчає до самостійного розв′язання задач. Щоб повноцінно орієнтуватись у віртуальному просторі, дитині треба вчитися структурувати великі потоки інформації, дотримуючись основних правил безпеки в мережі, на що Ви Ігор Анатолійович і націлюєте дітей. Бажаю і надалі Вам і дітям відкривати цікавий, корисний і, головне, безпечний Інтернет.
ВідповістиВидалитиІнтернет-залежність є актуальною проблемою, дослідження якої зумовлене запитами суспільства, що пояснюється швидким темпом розвитку комп’ютерних технологій, отриманням вільного доступу все більшої кількості людей до інтернету. Але якщо батьки разом зі своїми дітьми будуть дотримуватись правил «Безпечного Інтернету» можна уникнути багатьох проблем.А ваші поради та пам'ятки допоможуть у цьому.Дякуємо за статтю!
ВідповістиВидалитиСтаття є навчальною для всіх користувачів ітернету. Ваші поради допоможуть батькам контролювати роботу дітей в інтернеті. Бажаю успіхів та дякую за статтю.
ВідповістиВидалити